Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

NFN İnşaat’tan oteli eve dönüştüren konsept

[kutusag=3932]NFN Grup, Çayyolu’nda hayata geçirdiği konut ve işyeri projeleriyle inşaat sektöründe üstlendiği öncü rolü, N’evoStudios projesiyle turizm sektörüne de taşıdı. NFN Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öztürk, N’evoStudios’ta bir oteli eve dönüştürecek sıcaklığı ve konforu yepyeni, modern bir anlayışla sunma hayaliyle yola çıktıklarını belirtti. N’evoStudios’ta tüm odaların birbirinden farklı konsept, renk ve mobilyalarla her biri başka bir zevk için donatıldığını kaydeden Öztürk, “Büyüklükleri 30 ila 100 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, teras odalar ve double suitlerde hizmet sunan N’evoStudios’un her odası bambaşka bir ev gibi. Tüm odaların boyutları, renkleri, mobilyaları hatta mutfak tasarımları bile birbirinden farklı. Bu yüzden odaya girer girmez kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz. N’evoStudios, dev bir bina değil, yaşam alanları ve sokaklarla ayrılmış, ama birbirine komşu olan bahçe içindeki bloklardan oluşuyor. Bu bloklardan, her katında farklı ölçülerde odalar barındıran ve birbirine çok yakın konumda olan birer villa aynı zamanda” diye konuştu.

N’evoStudios’la turizm sektörüne getirdikleri yeni anlayışın, özellikle kısa ya da uzun süreli iş seyahati dolayısıyla Ankara’da bulunan iş adamlarınca tercih edildiğini anlatan Öztürk, müşterilerine toplantı odası tahsisi, temizlik, çamaşır, kahvaltı, yemek, şoför ve araç kiralama, fitness hizmetleri sunulduğunu bildirdi. Öztürk, “İstanbul otobanından Ankara’ya ilk giriş noktasında olan işletmemizde konuklarımızın bu işler için zaman harcamalarına gerek olmayacak. Evde, işte yaptıkları her şeyi burada onlar için düşünen bir ekip olacak. N’evoStudios’ta, bir günden bir yıla kadar kiralama, zevkinize en uygun odayı seçme imkanı da sunuluyor. Böylece uzun süre konaklayabileceğiniz bir otel konsepti ile otelinizi evinize dönüştürebiliyorsunuz” dedi. Öztürk, 8 bin 500 metrekare olan proje alanında konukların, şık mekanı ve zengin bir menü ile hizmet veren Gustosavor’un imkanlarından da yararlanabileceklerini sözlerine ekledi.