Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Portekiz mermerinden ilhamla zamansız şıklık

‘İyi tasarım herkesin hakkı’ anlayışıyla üretim yapan Seramiksan, yeni serisiyle tasarımı evlerinize taşıyor. Klasik severlere sunduğu Brecha ile zamansız şıklığı yaşam alanlarına yansıtıyor. Brecha mermer, rölyef ve dekor kombinasyonu ile klasik görünümü ve zamansız şıklığı yaşam alanlarına taşımak mümkün oluyor. Brecha duvar ve yer karoları ve taşıdığı güçlü mermer efektiyle yaşam alanlarında orijinal mermerleri aratmıyor. Digiart tekniğiyle üretilen duvar karolarında, 3 boyutlu rölyef karo üzerine mermer efekti uygulanarak oluşturulan görsellik, motifli klasik dekoruyla zamansız şıklığı yakalıyor.

Seramiksan doğadan aldığı ilhamı tüm detaylarıyla Brecha karoların yüzeyine yansıtıyor. Digiart tekniğiyle üretilen duvar karolarının yanı sıra yer karolarında Full Lappato (parlak) ve Natural (mat)  olarak üretilen Brecha Serisi eşsiz dokusuyla mekânlara hayat veriyor. Yer ve duvar karosu olarak kullanılan Brecha Serisi’nin kemik ve bej renk seçenekleri bulunuyor.

Banyo ve mutfak gibi ıslak zeminlerin yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabilen Brecha serisi  duvar karoları sadece 25×75 cm özel ebatta, yer karoları ise 30×60, 60×60, 30×90, 60×90 cm ebatlarında üretiliyor.