Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ramada Plaza Tekstilkent hizmete açıldı

Ramada Plaza Tekstilkent, Mart ayında misafirlerine kapılarını açtı. Konfor ve çeşitliliğin ön planda tutularak iş toplantıları için ideal bir merkez olarak tasarlanan Ramada Plaza Tekstilkent, Atatürk Havalimanı’na yakınlığı ve farklı toplantı salonu seçenekleri ile misafirlerine yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlıyor. Ramada Plaza Tekstilkent, iş odaklı konfor yaklaşımı ile beş yıldızlı bir iş oteli olmanın yanında yüksek kalitesi ile Show Kitchen konseptli restoranı, lobi bar, pastane, spa, hamam, spor salonu, açık ve kapalı havuz seçenekleriyle de misafirlerine geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Ramada Plaza Tekstilkent Genel Müdürü Hüseyin Dikmen, “Ramada Plaza Tekstilkent olarak beş yıldızlı bir iş oteli kimliğiyle hizmet vermeye başladık. İş oteli konseptinde olan otelimiz, bu konsepte uygun toplantıların ve konaklamaların gerçekleşeceği bir formda tasarlandı. Teknik donanım, hizmet kalitesi, konfor ve ayrıcalıklı hizmetler ile misafirlerin iş dışındaki zamanlarını da en iyi şekilde değerlendirebilecekleri spa, açık ve kapalı havuz, sauna ve hamam hizmetleri de Ramada Plaza Tekstilkent’de misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur. Bununla birlikte standartların üstünde hizmet veren restoranımızla da misafirlerimizi ağırlıyoruz. Hizmet çeşitliliğini sağlayarak yüksek kalitede bir sunum ile misafirlerimizi buluşturmayı hedefliyoruz” dedi. 65 ülkedeki 7 bin 190 oteli ile dünyanın en büyük otel grubu Wyndham Hotels Group’a ait olan Ramada Worldwide’ın yeni üyesi Ramada Plaza Tekstilkent’in işletmesi İlbak Holding tarafından yürütülüyor. Ramada Plaza Tekstilkent ile İlbak Holding iş kollarına turizm sektörünü de eklemiş oldu. İlbak Holding; iletişim, medya, inşaat, baskı teknolojileri madencilik, turizm sektörlerinde faaliyet gösteriyor. İlbak Holding, kurduğu ve yönettiği Türkiye’nin önde gelen baskı ve medya pazarlama şirketlerinin gelişmesi, iletişim alanında özgün ve önemli yerleri olan reklam, medya planlama ve dijital iletişim ajanslarının holdinge katılması ve geliştirdiği önemli projeleri hayata geçiren inşaat ve madencilik şirketleri ile hizmet veriyor.