Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Rettenmeier Zunftholz® Made in Germany

Zunftholz-Ahşap yapı. Günümüzde modern konut ve ticari mekan mimarisinde ahşap yapı malzemeleri  her zamankinden daha fazla tercih ediliyor. Rettenmeier çatısı altında üretilen ve kalite kontrole tabi tutulan ahşap yapı ürünlerimiz KVH-1 plus ve QLH-Duo/Trio-plus lamine ahşap malzemeler, beton, çelik veya tuğla gibi diğer yapı malzemeleri ile kullanıldığında  fark  yaratan ve olağanüstü mühendislik özellikleri ile avantajlarını ortaya koyan mükemmel kombinasyonlar yaratabiliyor. Zunftholz markamız altında bulunan ahşap ürünlerimiz modern ve geleceğe taşınmak istenen yapılarda aranan tüm şartları üstün özellikleri sayesinde kolaylıkla yerine getirebiliyor.

Taşıma gücü

Ultrasonik mukavemet testleri ve ileri analiz yöntemleri ile belirlenen sağlamlık sınıfı C30’a kadar varan üretim garantisi

Birebir Ölçü
4 tarafı planyalama sayesinde projenize uygun hesaplanabilir net ölçüler
Kurutma
Kontrollü teknik kurutma sayesinde dönmeler engelleniyor ve çatlak oranı minimize ediliyor.

Denetleme
Öz kontrol ve bağımsız gözetleme kurumu sayesinde norma uygun ve eşit kalite garantisi
Süreklilik
Ormandan gelen ahşap malzeme,  sürdürülebilir ormancılık politikaları sayesinde iklim değişikliklerine olumlu katkılar sağlar ve ormancılığın gelişmesini garanti eder.