Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Seçkin otellerin tercihi Alumil

ÖDÜLE DOYMAYAN MARDAN PALACE’IN DA SEÇİMİ ALUMİL

Antalya‘da hizmete giren Mardan Palace ödüllere doymuyor. Türkiyenin en büyük oteli ünvanını elinde bulunduran otel, Türkiye‘nin en lüks oteli olarak ödülünü aldı. Turizm Oscarı olarak kabul edilen World Travel Award 2010 ödül töreninde en lüks, en iyi royal suit, en iyi spa ödüllerine layık görülen Mardan Palace yapıldığı günden bu yana sürekli aldığı ödüllerle Türkiye turizmine büyük katkılar sağlıyor. Londra‘da yapılan ödül töreni yaklaşık 1000 davetlinin katılımıyla gerçekleşti ve turizm sektörünün en iyileri ödüllerini bu törende aldı. Antalya Kundu’daki Azeri asıllı Rus işadamı Telman İsmaliov’un 1.5 milyar dolara yaptırdığı Mardan Palace Hotel, 2012 Dünya turizm Oscarları’nın Avrupa ayağı Portekiz’de üç ödül birden aldı. Mardan Palace Otel’e ‘Avrupa’nın En Lüks Oteli’, ‘Avrupa’nın Lider Kral Dairesi’ ve ‘Avrupa’nın Lider SPA&Resort’ ödülleri verildi.

WORLD LUXURY HOTEL AWARDS ÖDÜLLÜ KUUM OTEL’İN TERCİHİ ALUMİL

Turizm profesyonelleri tarafından verilen, lüks segment otellerin en iyilerinin değerlendirildiği World Luxury Hotel Awards 2012 ödül töreni bu yıl Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da düzenlendi. Tüm dünyada 1000’in üzerinde otel, butik otel, resort ve özel adanın aday gösterildiği ve sadece en iyilerin değerlendirildiği bu organizasyonda Türkiye’den 17 otel ödüle layık görüldü. 18 Aralık 2012 tarihinde 6’ncı kez dağıtılan World Luxury Hotel Awards’ta, iki tanesi dünya ve 15 tanesi Türkiye kategorisinde olmak üzere, 17 Türk oteli ödüle layık görülmüştü. Tüm dünyada ödül kazanan oteller, Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da düzenlenen seremoni ile ödüllerini teslim aldı.
Dereceye giren oteller arasında yer alan ve Alumil sistemleri’nin kullanıldığı Kuum Otel And Spa, Türkiye’nin en lüks kıyı oteli seçildi. Ayrıca Mimar Gökhan Avcıoğlu, Bodrum’daki Kuum Otel projesiyle International Hotel and Property Awards’ta ‘Türkiye’deki En İyi Otel Mimarisi 2011 Ödülü’nü kazanmıştı.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ RESORT OTELİNDE ALUMİL İMZASI

2009 Turizm ve seyahat sektörünün en saygın ödüllerinden biri olan ve “Turizm Dünyasının Oscarları” olarak kabul edilen 16. World Travel Awards ödülleri kapsamında, Rixos Premium Belek ‘Türkiye’nin en iyi oteli” ve Türkiye’nin en iyi resort oteli”  seçildi. 16. World Travel Awards ödül töreni Portekiz’de düzenlendi. Türkiye genelindeki “En iyi herşey dahil resort otel”, “en iyi butik otel”, “en iyi golf resort otel”, “en iyi resort otel” ve “en iyi SPA resort otel” gibi kategorilerde verilen ödüller arasında  Rixos Premium Belek ile “Türkiye’nin en iyi oteli” ve “Türkiye’nin en iyi resort oteli” kategorilerinde ödül aldı.