Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Şehrin merkezinde yeni bir yaşam konsepti

Toya Yapı, yapımı devam eden, yepyeni bir yaşam konsepti ile tasarladığı kullanışlı ve konforlu Q Studio Esentepe’yi yedi ay sonra teslim edecek. Fonksiyonel çözümlerle yaşama alanlarının ihtiyaca göre genişleyebildiği Q Studio Esentepe’de Intense ve Crystal olmak üzere iki tip dekorasyon seçeneği bulunuyor. Sadece %5 peşinat ile 12 ay taksit erteleme imkanı sağlayan Q Studio Esentepe’de daireler beyaz eşya ve ankastreleriyle birlikte teslim edilecek. Hem şehrin kalbinde hem de kalabalıktan uzak sessiz ve sakin bir konumda yer alan Q Studio Esentepe’de daireler 235.000 $’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

4 bin metrekare inşaat alanına sahip az katlı olarak insa edilen olmak üzere inşa edilen Q Studio Esentepe’de tüm dairelerin yer döşemelerinde birinci sınıf lamine ahşap parke, Avrupa standartlarında seramik yer kaplamaları kullanılıyor. 
Amerikan Yeşil Binalar Konseyi’nin verdiği LEED® for Homes™ Sertifikası adayı olan  Q Studio Esentepe, çevreye saygılı, yarınları düşünen, karbon salınımı düşük, enerji verimliliği yüksek yapısı ile hem doğayı  koruyor hem de enerji tasarrufu ile düşük aidat avantajı sunuyor.

Q Studio Esentepe akıllı bina özelliği ile ev sahiplerine büyük kolaylık sağlayacak. Perde/jaluzi, ev içi güvenlik, aydınlatma kontrolü gibi elektrikli tüm sistemlerin kontrolü; yönetim ile bağlantı/haberleşmenin de dahil olduğu tüm ihtiyaçları touch panel üzerinden karşılamak mümkün.

Metrobüs’e 5, Büyükdere Caddesi ve metroya 1 dakika, Taksim’e ve Maslak’a 10 dakika, Boğaz’a 12 dakika mesafede bulunan, tüm toplu ulaşım yollarının ortasında konumlanan Q Studio Esentepe, yaşamınızı kolaylaştırıyor.