Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Tüm kullanım alanları için silikon bant

Würth’ün hava ve su sızdırmazlığı sağlayan, söküldüğü zaman geride kalıntı bırakmayan yeni silikon bantı çok amaçlı olarak kullanılabilir. Otomotiv sektöründe radyatör hortumları, hava hortumları, klima kabloları, egzoz sistemi, tellerin birleştirilmesi ve korunmasında kullanılır.

Elektrik işlerinde, elektrik bağlantıları, marş kabloları, motorlar, transformatörler, elektrikli aletler, elektrik hatları ve kablolarında kullanılır.

Marin sektöründe su hortumları, atık su tesisatı, egzoz sistemi, tekne donanımı, kablolar, küpeşteler, olta takımları, dalgıç malzemelerinde kullanılır.

Würth Silikon Bant ayrıca ev ve iş yeri tamiratlarında da kullanılan bir üründür. Bulaşık makinesi hortumu, çamaşır makinesi gider borusu, elektrik süpürgesi hortumu, sızdıran boru ve atık su bağlantıları, bahçe hortumları, kablolar ve elektrik tamiratlarında kullanılır.

Asitlere, yağlara, benzine, solventlere, tuzlu suya ve UV ışınlarına dayanıklıdır.

Depolama ömrü 5 yıl olan ürün, -50°C ile +260°C arası ısıya dayanıklıdır. Çekme direnci 48 Bar’dır. 8000 Volt’a kadar izolasyon sağlar. %300’e kadar esneyebilir.