Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Wooler Taş Yünü otellerin yalıtımında ilk tercih

Karbon salımını azaltan, doğa dostu, TS EN 13162 onaylı Wooler taş yünü, birçok prestijli otel projesinden sonra Ağaoğlu İnşaat tarafından da tercih edildi. Ağaoğlu 212 Office ve 212 Alışveriş Merkezi projesinin yanında, 2013’ün son aylarında hizmete açılacak 8 katlı 138 odalı olarak inşa edilen Ağaoğlu 212 Otel projesinin ara bölme ve dış cephelerinde tercih edilen Wooler taş yünü; ısı, ses ve yangın yalıtımını birlikte sağlıyor.

ÇEVREYE DUYARLI
5 Avrupa ülkesinden, alanında uzman 9 farklı firma ile yürütülen fizibilite çalışmaları sonucunda Sakarya Hendek’teki 60 bin metrekarelik kurulu tesisi Mart 2012 tarihinde devreye alındı. Üstün ürün ve hizmet kalitesi ile “Yeni Nesil Taş Yünü” söylemini hak ederken, bir yılı aşkın bir süredir önemli projelerde tercih edilen Wooler sektörün beğenisini kazandı. Wooler, sahip olduğu ısı iletkenlik değeri ile mükemmel ısı yalıtımı sunarken, gürültüyü ve titreşimi emerek huzurlu ve sağlıklı bir yaşam alanı sunuyor. Ayrıca bin santigrat derece üzerindeki sıcaklıklara dayanıklılığı sayesinde de TS EN 13501-1’e göre A1 sınıfı “Yanmaz Malzeme” olarak yapılarda tam yangın güvenliği de sağlıyor. Üç yalıtımı bir arada sunan Wooler, kullanım yeri ve amacına göre farklı boyut ve teknik özelliklerde, alüminyum ve cam tülü gibi değişik kaplama malzemeleri ile şilte, levha, boru ve dökme şeklinde üretiliyor. %100 yerli hammadde ve son teknoloji ile üretilen doğa dostu ürün Wooler, jeotermal tesisler, yangın kapıları, konutlar, alışveriş merkezleri, sanayi tesisleri, gemi inşası gibi farklı sektörlerde kullanılırken yapıların çatılarında, dış cephesinde, ara bölme duvarlarında, yüzer döşemelerinde, kazan ve tesisat yalıtımı olmak üzere birçok kısmında tercih ediliyor.

*Ağaoğlu 212 Otel projesinde 5cm Wooler Plus 50 kg/m3 ve 5cm Wooler Plus 70 kg/m3  Ara Bölme Levhası ürünleri tercih edilmiştir.

WOOLER’I TERCİH EDEN OTELLER
Özaltın Belek Otelleri / Belek
Theness Termal Hotel / Kocaeli
Thor Otel / Bodrum
Barut Grup Otelleri / Manavgat
Vertia Otel Beldibi / Antalya
Selçuklu Turizm Clup Otel Phesalis Otel
Antalya Otel Kaleiçi / Antalya
Ömer Doruk Tesisleri Akseki / Antalya
Önder Otelcilik  / Manavgat
Galeri Kristal Grup Otelleri
Davet Turizm Otelleri
Kaya Otel Belek / Antalya
Hilton Otel / Samsun
Akvaryum /Antalya
Diva (Gür) Otel Alanya / Antalya
Sun Marine Otel Alanya  / Antalya
Konak Evleri Üpraş İnşaat Alanya / Antalya
Oba Dreams Alanya / Antalya
Mitos Apart Alanya / Antalya
Harmony Otel Alanya  / Antalya
Almera Otel Alanya / Antalya