Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yüksek beklentilerin adresi D-Hotel Maris

Datça Yarımadası’ndaki eşsiz konumu tamamıyla yenilendikten sonra 2012 yılı Nisan ayında açılan D-Hotel Maris, otelcilik sektöründe dünya çapında prestij sahibi “The Leading Hotels of the World” üyeliğine Türkiye’de kabul edilmiş tek resort otel olma özelliği ile yüksek beklentilere hitap eden ürün ve hizmet kalitesini belgelendirdi.

ZUMA POP UP D-HOTEL MARİS’TE
Dünya çapında ödüllere sahip uluslararası Zuma Restoran, Haziran ayından Eylül ayına kadar,  tüm koyu ayaklar altına seren büyüleyici manzarası ile terasta sıra dışı çizgisiyle D-Hotel Maris misafirleri ile buluşuyor. Dünyanın dört bir yanında bulunan Zuma Restoranlarının heyecan verici unsurları bir araya getiren D-Hotel Maris Zuma, açık hava “robata grill” ızgarasında kendi imzasını taşıyan ve klasik yemeklerden örnekler sunuyor. Dünyanın en iyi barlardan bir olarak bilinen Zuma, dünyaca ünlü miksolojist ve DJ’leri ile de misafirlerine benzersiz deneyim yaşatacak.

“ESPA AT D-HOTEL MARİS” İLE TÜRKİYE’DE İLK KEZ BİR RESORT OTELDE ESPA DENEYİMİ
Dünyaca ünlü ve  birçok ödüle sahip olan ESPA, Türkiye’de ilk kez bir resort otelde hizmet vermeye devam ediyor. Geçen yaz büyük ilgi gören spa, bu yıl yenilenerek daha fazla terapi odasıyla hizmet veriyor. Yenilenen fitness salonu ise D-Gym yönetiminde yoga, aerobik, Zumba ve kaldıkları süre boyunca detoks ya da spor yapmak isteyenler için kişiye özel eğitim programları sunuyor.

İstanbul’da sporseverlerin en büyük sığınağı olan D-Gym’de bu yıl D-Hotel Maris’te. Yoga, ayrobik, Zumba ve kişisel egzersiz programları sunacak olan D-Gym tatillerinde de spordan vazgeçemeyenler için ideal.

DOĞA HARİKASI MAVİ BAYRAKLI PLAJ’DA LEZZET ŞÖLENİ
D-Hotel Maris misafirlerine masalsı manzarasıyla güne keyifli başlangıç sunan The Terrace restoran haricinde İtalyan, Asya, Ege ve Türk mutfakları;  Et restoranı olmak üzere beş farklı à la carte restoran seçeneği de sunuyor.

Volkanik dağların ortasında bembeyaz kumsalı, denizin sunduğu benzersiz mavi tonları ile mavi bayrak ödüllü doğa harikası the Bay Plaj, Ege ve Akdeniz’in kesiştiği noktada misafirlerine üç yeni restoranı ile istisnai bir yeme–içme keyfi sunuyor. Man.Zara, Türk ve Osmanlı mutfağıyla buluştururken, et düşkünlerinin adresi İstanbul’dan gelen özel etlerden oluşan geniş menüsüyle Grill 93. Bellariva ise Floransalı İtalyan şefi ile geleneksel İtalyan mutfağından makarna ve pizza örnekleri ile damaklara bayram yaşatacak. Saklı cennet koylardan bir diğerinde yer alan The Breeze, Ege ve Akdeniz mutfağından geleneksel örnekler sunmaya devam ederken; SPICE zengin sushi ve sashimi örneklerini de kapsayan zengin menüsüyle Asya mutfağı olarak hizmet verecek. Beş restoran haricinde otelde farklı noktalara dağılmış her biri ayrı konseptte altı bar bulunuyor.

İLK KEZ BİR RESORT OTELDE “EXECUTIVE CLUB LOUNGE”
Otelin sekizinci katında tüm koya hakim “Executive Club Lounge” villa ve suit misafirlerine ayrıcalıklı hizmet veriyor. Resort’ta villa ve suit misafirleri için tahsis edilen bir de özel plaj bulunuyor. Saunası, jakuzisi, kitchennetti ile muhteşem terasa sahip Dubleks Presidential Suit ve yalnızca bir adet bulunan eşsiz dağ ve deniz manzaralı Villa misafirlere beklentide limit tanımayanlara bile unutamayacakları tatil yaşatıyor. Villa, bu yıl özel havuzu ile dünyanın en güzel günbatımı manzarasıyla ayrıcalıklı konforu ve keyfi konuklarına yaşatıyor.

Dünyanın en güzel koylarından Datça Yarımadası’nda çam ormanları, volkanik dağlar ve doğal plajlar ile çevrili muhteşem konumunda Doğus Grubu farkıyla turizme yeni bir soluk getiren D-Hotel Maris sizi masalsı güzelliğin benzersiz lüksüne davet ediyor.