Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Zorlu Center ses ve görüntü kablolarında Lookab’ı tercih etti

ZORLU CENTER

Her geçen gün daha da gelişen teknoloji ile her iş alanında daha profesyonel ve kaliteli işler ortaya çıkmaktadır. Bu iş alanlarından biri de hızla gelişen ve büyüyen inşaat sektörüdür. Bir çok ülkede ve ayrıca Türkiye’de de son yıllarda çok sayıda başarılı proje hayata geçirildi. Otel, konut, rezidans, üniversite gibi bir çok proje yapıldı ve hayata geçirilen bu projelerde bir çok markanın çeşitli ürünleri kullanıldı. Bu markalardan biri de kablo sektöründe yer alan 2M KABLO oldu. Başta Avrupa olmak üzere, Rusya, Orta Doğu ülkeleri, Afrika ve Türki Cumhuriyetler’de önemli bir pazara sahip olan 2M KABLO yurt dışında ve yurt içinde bir çok önemli projede tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Son günlerde adını çok duyduğumuz, 2007 yılında Zorlu Gayrimenkul’ün İstanbul’un en önemli noktalarından biri olan Zincirlikuyu’da yaptığı yatırım ile hayata geçirdiği Zorlu Center projesi de bunlardan biridir. Bu sene tamamlanması planlanan projenin kablolamasında 2M KABLO’nun ses ve görüntü kablolarında tescilli markası olan LOOKAB ürünleri kullanılmıştır.
SES VE GÖRÜNTÜ KABLOLARINDA 2M KABLO’NUN TESCİLLİ MARKASI LOOKAB  TERCİH EDİLDİ
Zorlu Gayrimenkul’un, İstanbul’un en önemli noktası Zincirlikuyu’da yıllardır atıl halde duran 100 dönümlük devlet arazisine inşa ettiği Zorlu Center projesinde Raffles, Rezidans, Otel, Ofis, AVM ve PSM salonları bulunuyor. Projede yer alan ve dünyanın sayılı kültür ve sanat merkezleri arasında yer almaya hazırlanan Performans Sanatları Merkezi (PSM) ayrıca dikkat çekiyor. İstanbul’un kültür sanat hayatına da yeni bir soluk getirecek olan Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi’nin (PSM) salonları dünya standartlarında akustiğe sahip olacak şekilde tasarlanmış. Zorlu Center projesinde tercih edilen 2M KABLO, bu projenin içerisinde yer alan PSM’nin kablolamasında da LOOKAB ses ve görüntü kabloları ile tercih edilmiştir.

Sonbaharda kapılarını açmaya hazırlanan ve içerisinde iki farklı ana salonu bulunan PSM salonlarında kullanılan LOOKAB, en üst kalitedeki ses ve görüntü kabloları ile sektörde tercih edilen markalardan biri olmaya devam ediyor.

SES VE GÖRÜNTÜ KABLOLARI LOOKAB’IN KULLANIM ALANLARI
2M Kablo’nun 2005 yılından beri “LOOKAB” tescilli markasıyla ürettiği ses ve görüntü kabloları güvenle tercih edilen Türk markasıdır.

Sektörün ihtiyaç duyduğu mikrofon, hoparlör, DMX, analog/dijital video, AES/EBU kablolar, TRIAX/TRIFLEX kablolar, RGB, bileşik, sahne ışık ve multipair kablolar, dünya kalitesiyle yurt içi ve yurt dışı pazar için 2M Kablo tarafından üretilmektedir. LOOKAB ses ve görüntü kabloları profesyonel stüdyo, sahne uygulamaları, yayın sektörü (TV- RADYO kanalları), konferans salonları, kültür merkezleri, okul, sinema, tiyatro, otel, stadyum, ses cihazları ve evlerdeki ses ve görüntü uygulamalarında kullanılmaktadır.