Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dört mevsim klima

Isıtma ve soğutma sektörünün dünya liderlerinden Daikin, çevre dostu ürünlerini Türkiye’de tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor. Sıcak yaz günlerinde olduğu kadar her mevsim kullanıcısının yanında olan tüketici dostu Daikin, Zhara serisi klimalar ile dört mevsim kullanım keyfi sunuyor. Daikin, A enerji sınıfı Zhara serisi inverter klimalar, üstün teknolojik özellikleri ile dört mevsim konfor, üstün tasarruf özellikleri ile ekonomik kullanım olanağı sağlıyor.

İç ünite tasarımından yola çıkılarak kullanıcı konfor seviyesini artırmak amacıyla 22 db seviyesine inerek, bir yaprak hışırtısı kadar sessiz çalışan Zhara serisi klimalar, 20 dakika gibi kısa bir sürede bulunduğu ortamı hızlı bir şekilde ısıtıyor ya da soğutuyor. Toz partikül filtresi ile hijyen özelliğini barındıran Zhara serisi klimalar, özel nem alma moduyla oda sıcaklığında bir değişiklik olmadan nem seviyesini düşürüyor. Otomatik salınım modu ile havanın ortamda homojen dağılımını sağlayan Zhara serisi klimalar, fan olarak kullanılabilme özelliği ile ısıtma ya da soğutma yapmadan sadece vantilatör olarak çalışabiliyor.

Daikin markalı tüm inverter klimalar gibi en yüksek performansı, gereken en az enerji düzeyi ile yakalayan Zhara serisi klimalar, her iklimde ideal ortam şartları sunuyor. Inverter teknolojisi sayesinde ne zaman çalışması, ne zaman durması gerektiğini kendi anlayan Zhara, bekleme (stand-by) modunda yüzde 80’e varan enerji tasarruf sağlıyor.