Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ev, doğayı çağırıyor

2013 Sonbahar sezonunda öne çıkan baharat tonlarını, güz mevsiminin romantik çizgisiyle birleştiren Sanderson, Maple koleksiyonu ile duvarlara doğayı taşıyor. Fiona Howard tarafından tasarlanan bu koleksiyonun ilham kaynağı ise yapraklar. Grafik çizgilerle stilize edilerek dökülme efekti verilen sonbahar yaprakları ile oluşturulmuş koleksiyonun duvar kağıdı ve kumaşlarında kiremit kırmızısı, yağ yeşili, safran ve kraliyet morunu görüyoruz. Koleksiyonun özellikle duvar kağıdı ile tamamlanan kumaşlarıyla tasarlanan yastıklar oldukça dikkat çekiyor.

Doğa dokuları arasında sessizlik ve sakinlik…
Dreams Wallpaper&Fabrics’in sunduğu Sanderson Maple koleksiyonu, evinde dağ havası ve gerçek bir güz atmosferi isteyenleri yanı başına çağırıyor.