Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Hem evinizin sıcaklığını hem de cebinizi koruyun

Kışa adım adım yaklaşmakta olduğumuz şu günlerde pek çok kişi cep yakan doğalgaz faturaları konusunda endişe duyuyor. Günümüzde hem yeni hem de eski binalara uygulanabilen yalıtım sıvaları yazın sıcak havanın, kışın da soğuk havanın dış cepheden eve girmesini önlüyor. Yeni nesil yalıtım sıvalarından olan ve dayanıklı malzemesiyle öne çıkan IsoVoll yalıtım sıvası, doğalgazdan tasarruflu ve kazançlı bir kış mevsimine kapılarını açıyor. Elektrik ve doğalgaz faturalarında %50’lere varan tasarrufu ve TÜBİTAK destekli yalıtım sıvalarıyla sektörde adından söz ettiren IsoVoll ile bu kış da çok kazançlı geçecek.

DÜŞÜK MALİYET İLE YÜKSEK PERFORMANS
Binaların yaşına aldırmadan, dış yüzeyine tek parça halinde kolayca uygulanabilen IsoVoll yalıtım sıvası, ağırlıkta birkaç tona kadar kar edilmesini sağlıyor. Depreme karşı bina direncini artıran esnek yapısıyla farkını ortaya koyan IsoVoll yalıtım sıvası, uzun yıllar çatlak ve kırılmalara karşı dayanıklılığıyla dikkat çekiyor. Düşük maliyet ile yüksek performansı bir arada sunan IsoVoll yalıtım sıvası, bina ömrüne artı değer katmasıyla benzerlerinden ayrılıyor.


BİNA CEPHELERİ KADAR İNSAN SAĞLIĞINI DA DÜŞÜNEN
YALITIM SIVASI
IsoVoll yalıtım sıvası; yanmaz ve su geçirmez özellikleriyle binayı korurken, hava geçiren ve gaz salınımı yapmayan yapısıyla da insan sağlığını koruyor. IsoVoll yalıtım sıvaları arasında yer alan IsoVoll ısı yalıtım sıvası da 1000 derece ve üzeri sıcaklıklar karşısında dayanıklılığını koruyarak, yangının yayılmasına engel oluyor. İleri teknoloji dallarından nanoteknolojiyi en etkin şekilde kullanarak bina cephelerinin hizmetine sunan IsoVoll, sağlıklı malzemesiyle yaşam kalitenizi yükseltmeye geliyor.