Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Hijyenik ve konforlu klozet sistemi

Lüks banyoların vazgeçilmez parçası olan Geberit, otomatik taharet özelliğine sahip klozet sistemi AquaClean 8000plus ile konfor ve hijyeni bir araya getiriyor. Hayat kalitenizi yükseltecek olan AquaClean 8000plus, sizlere otomatik taharet özelliği ile hijyeni, masaj fıskiyesi ve kurutma opsiyonlarıyla konforu, çocuk emniyet kilidi ile güvenliği sunuyor. Bir klozetten çok daha fazlası olan AquaClean 8000plus, kaydedilebilir kullanıcı profiline sahip olup, uzaktan kumanda ile de yönetilebiliyor.

Geberit AquaClean 8000plus’ın çok fonksiyonlu yapısının yanı sıra, Manhattan grisi Bahama beji gibi alternatif renklerinde içinde bulunduğu geniş renk yelpazesi her zevke uygun farklı seçenekler sunuyor. Hemen hemen tüm gömme rezervuarlarla ve Geberit Monolith rezervuar modülü ile kullanılabilen AquaClean 8000plus kendinden rezervuarlı asma ve yere oturan modellere de sahip.