Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ottomare Palace Satışa çıkıyor

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından Bakırköy sahil yolu üzerinde yükselen Ottomare projesinde yer alan Ottomare Palace bu ay satışa çıkıyor. Eşsiz deniz ve şehir manzarasına hakim olan Ottomare Palace’da 27 adet suit yer alıyor. 63 ila 148 metrekare arasında değişen, her biri 1+1 olarak planlanan istenildiğinde birleştirilerek 4+1’e kadar farklı konut tipleri veya 282 metrekare tek suit olabilen seçenekler sunan Ottomare Palace’da fiyatlar 617 bin 400 TL ila 1 milyon 612 bin 100 TL arasında değişiyor.

OTTOMARE SUITES’DE SON FIRSAT
Ottomare projesinde, 73 ila 336 metrekare arasında değişen 1+1’den 5+1’e kadar uzanan 56 farklı tipte toplam 360 suit yer alıyor.  Projenin tasarım sürecinde farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek ve esneklik sağlamak için birbirinden farklı 8 suit tipi tasarlandı. Gökyüzünde bir köşkü andıran Captain’s Suite, eşsiz deniz manzarasına sahip Sky Suite, müstakil bir evi aratmayan Terrace Suite, bahçe, teras ve denizin birleştiği Dublex Suite, sadece 4 adet olan Limited Suite, gün doğumu ve gün batımının eşsiz manzarasına sahip Panaromic Suite, projenin en popüler suitlerinden Blue Suite… Ayrıca projede kişiye özel farklılaşabilen Unique Suite seçeneği de bulunuyor. Özellikle yabancı yatırımcılardan yoğun ilgi gören Ottomare Suites’de kalan sınırlı sayıda suit sahiplerini bekliyor.

DENİZ LİMUZİNİ İLE ULAŞIM ÇOK KOLAY
Denizden karaya yaklaşanları adeta bir deniz feneri formuyla karşılayan etkileyici bir mimari yapıya sahip olan Ottomare projesinde; lavanta çiçeklerinin kullanıldığı kat bahçeleri, lüks otel hizmetleri, ayrıcalıklı sosyal donatıların ve seçkin markaların yer alacağı alışveriş alanı bulunuyor.  Merkezi konumuyla dikkat çeken Ottomare Suites projesi, ayrıca Türkiye’de bir ilki de gerçekleştirerek, projeye özel deniz limuzini hizmetini sunacak. Sadece Ottomare sakinlerinin kullanabileceği bu ayrıcalık ile İstanbul’un yoğun trafiği Ottomare’liler için sorun olmaktan çıkacak. İstedikleri yere hızlı ve konforlu deniz ulaşımı sayesinde daha rahat ulaşabilecekler.