Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Panelsan kalitesi test edildi ve tescillendi

EPSDER’in akredite laboratuvar kuruluşu ÇEVKAK tarafından gerçekleştirilen denetleme sürecinde, firmalardan habersiz olarak belirsiz zamanlarda piyasadan temin edilen ürün örnekleri test edildi ve bu yapılan testler sonucunda Panelsan ürünleri gereklilikleri sağlayarak kalite testlerinden tam not almayı başardı. Sağladığı üstün başarıdan dolayı Kalite Denetim Sistemi (KDS) belgesini kullanım hakkı kazanan Panelsan, üretimin tüm süreçlerinde kaliteyi amaç edinerek bu doğrultuda yasa ve standartlara uygun üretim yaptığını bir kez daha kanıtladı ve ısı yalıtım malzemesi kullanıcılarının haklarını güvence altına alarak üretimden pazarlamaya uzanan başarısını bir kere daha tescilledi.

Panelsan EPS Pazarlama Müdürü Cüneyt BOYDAŞ konuya ilişkin olarak; “Firmamız, büyüyen yalıtım pazarında mevzuatlara ve standartlara uygun üretim yaparak kalitesini her geçen gün üst seviyelere taşımakta. Buna bağlı olarak da artan müşteri memnuniyeti bizleri sevindiriyor. EPSDER tarafından uygulanan Kalite Denetim Sistemi ile kaliteden çok fiyata bağlı oluşan haksız rekabet koşulları değişecek, iyileşecek. Tüketiciden beklentimiz ise; KDS belgesine sahip firmaları tercih etmeleri ve bilinçli seçim yapmalarıdır” şeklinde açıklama yaptı.