Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Profesyonel uygulama ve göz alıcı zeminler

Ödül alan Floorcraft zemin tasarımı, Londra Üniversitesi Hastanesi Macmillan Kanser Ünitesinde uygulandı. 6 ünlü İngiliz tasarımcının yer aldığı bu büyük projenin zeminleri, Floorcraft ile renklendirildi. Homojen PVC ve linolyum kullanılarak uygulanan zemin, Tarkett’in deneyimli Floorcraft tasarım ekibi tarafından sonik kesim yöntemiyle şekillendirildi. Böylece hayal edilen desenler gerçek hayatta zeminle buluştu.

Her katında ayakta ve gündüz tedavi hizmetleri sunan beş katlı bina, kanser araştırma ve tedavisi için özel olarak tasarlanmıştır. Macmillan Cancer Center’da her kat farklı bir konseptte döşenerek tedavi bölümleri ayrıştırılmış ve zeminin yönlendirme işlevinden faydalanılmıştır.

Floorcraft ile konut ve ticari mekanlar için, istenilen her zeminde, istenilen desen, logo veya şekli uygulayarak eşsiz bir kişiselleştirme imkanı sunuluyor. Floorcraft tasarımı, homojen ile heterojen PVC, Lüks vinil karoları ve Linolyum zemin kaplamalarında gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Tarkett’in geniş renk yelpazesine sahip serileri ile çarpıcı ve göz alıcı konseptler yaratmak mümkün.

1993 yılından beri hizmet veren ve merkezi Lenham, Londra’da olan Floorcraft ile hayal gücünün sınırları zorlanabilir. Çünkü Tarkett Floorcraft profesyonel bir kesim hizmeti ile projelerin kendine özgü bir çizgisi olmasına öncülük ediyor.