Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Su yüzeyini andıran karolar

Lappato teknolojisiyle gerçeğe en yakın üç boyutlu görüntü sunan Crema karolara NanoTech teknolojisi uygulanıyor, böylelikle karolar daha parlak ve hijyenik bir yapıya kavuşuyor, leke tutmayan özelliği ile hayatı kolaylaştırıyor.

Bej ve beyaz alternatifleri bulunan Crema Serisi, modern şıklığı yaşam alanlarına taşımak isteyenleri bekliyor. Digiart tekniğiyle üretilen Crema Serisi, 14 farklı efektiyle her karoda doğallığa bir adım daha yaklaşıyor.
Seramiksan doğadan aldığı ilhamı tüm detaylarıyla Crema karoların yüzeyine yansıtıyor. Full Lappato (parlak) ve Natural (mat) olarak üretilen Crema Serisi eşsiz dokusuyla mekanlara hayat veriyor.

Banyo ve mutfak gibi ıslak zeminlerin yanı sıra tüm yaşam alanlarında kullanılabilen Crema Serisi yer ve duvar karolarının 30×60, 60×60, 30×90, 60×90 ve 25×75 olarak farklı ebat seçenekleri bulunuyor.