Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Tırsan, Türkiye Ticari Araçlar Konferansı’nda treyler sektörünü temsil etti

[kutusag=3946]Türkiye, Almanya, Avusturya, Danimarka ve Hollanda’dan katılan ağır ticari araç sektörünün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileri; sektörün mevcut durumu, pazar dinamikleri, yeni stratejiler, iş geliştirme ve büyüme fırsatları gibi sektöre genel bakış sağlayan konuların yanı sıra; treyler sektöründeki inovasyonlar, yakıt tüketimi, emisyon yönetmelikleri ve simülasyon metotları gibi detaylı teknik konular hakkındaki sunumlarını paylaştılar. 

TIRSAN Treyler A.Ş. İcra Kurulu Üyesi İffet Türken, treyler sektöründeki son yenilikleri anlattığı konuşmasında TIRSAN’ın Ar-Ge uygulamaları, araç konseptleri, müşteri için değer yaratma yaklaşımı ile gerçekleştirdiği projeleri hakkında detaylı bilgiler sundu. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Türkmen ‘TIRSAN, sektörün gelişimine katkıda bulunan ulusal ve uluslararası konferanslarda yer almaktan; bilgi ve tecrübelerini sunarak sektöre öncü olmaktan gurur duymaktadır. Türkiye’nin global ağır ticari araçlar sektöründe yükselmesinde katkımız olmasından dolayı mutluyuz’ dedi.

Ticari Araçlar Konferansı katılımcılar tarafından, gündeminin içeriği, kalitesi ve sektörün önde gelen firmalarını buluşturması nedeniyle oldukça verimli bir konferans olarak tanımlandı.