Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ankara’da liderler buluştu, imzalar atıldı

NUHOĞLU “YENİ TESİSİ İLE BAŞER OTOMOTİV SEKTÖRE VE MÜŞTERİLERİNE DAHA İYİYİ SUNMAYA DEVAM EDECEKTİR”

Törende bir konuşma yapan TIRSAN Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu “Başer Ailesi bu sektörde hem duruşuyla hem de müşteri memnuniyetiyle sektörün en önemli kuruluşlarından birisi olmuştur. Değişen ticari koşullara uygun olarak yeniden yapılanması ve müşteri ihtiyaçlarına daha donanımlı cevap verebilecek şekilde yeni tesisler ile sektöre hizmet vermesi iş azminin çok önemli bir göstergesidir’ dedi.

NUHOĞLU ‘TIRSAN VE BAŞER OTOMOTİV İŞBİRLİĞİ İLE MÜŞTERİLERİMİZ KAZANACAKTIR’
TIRSAN ve Başer Otomotiv işbirliği ile bölge müşterilerinin kazanacağını açıklayan Çetin Nuhoğlu ‘Müşterilerimize finansmandan ikinci el araca, hatta kiralamaya kadar her şeyi sunabilmenin önemli olduğunu biliyoruz. TIRSAN olarak Ford bayisi Başer Otomotiv ile bu bölgede önemli başarılara imza atacağız. Hem Ford hem de TIRSAN ailesi olarak müşterilerimizin bize ulaşabileceği konumda olmaya çok önem veriyoruz. Bu birlikteliğin sektör için çok önemli bir birliktelik olduğunu belirterek, işbirliğimizin hayırlı olmasını dilerim” dedi.

NUHOĞLU ‘REKABETTE MÜŞTERİMİZİN YANINDAYIZ’
Gerek uluslararası gerekse yurtiçi taşımacılığın giderek daha zor şartlarda yapıldığını ve rekabetin zorlaştığını vurgulayan Nuhoğlu ‘Yatırım malı üretiyor ve satıyorsanız bu yatırım malının arkasında durduğunuzu müşterilerinize göstermeniz gerekmektedir. Bunu en iyi şekilde ürünle beraber sunduğunuz hizmetlerle sağlarsınız. Biz de giderek artan rekabette mücadele veren müşterilerimizin memnuniyetine odaklı hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Böylece müşterimizi destekliyoruz.’ dedi.

BAŞER “ZİRVEDE KALMANIN TEMELİNDE MUTLU MÜŞTERİ TABLOSUNUN YATTIĞINA İNANIYORUZ.
Kokteyl sonrası gerçekleşen imza töreninde konuşma yapan BAŞER Otomotiv Genel Müdürü Veysel Başer “Ford Otosan bayileri arasında ağır ticari araç segmentinde 9 yıldır lideriz. Zirvede kalmanın temelinde mutlu müşteri tablosunun yattığına inanıyoruz. Müşteri ve hizmet kalitemizi daha üst seviyeye çıkarmak hedefiyle tesisimizi teknolojik ekipmanlar ile donatarak, bu yeni yapılanma ile birlikte eskiden ayrı ayrı yürütülen satış, servis, yedek parça, ikinci el hizmetlerini birleştirdik. Bu gün de hizmetlerimize bir yenisini ekleyerek treyler sektöründe lider TIRSAN ile imza töreni için toplanmış bulunuyoruz. Artık çekici müşterilerimize TIRSAN treyler ürünlerini de aynı noktada sunacak olmanın gururunu yaşıyoruz. Kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile kendini ispat etmiş lider marka TIRSAN ile yapmış olduğumuz bu anlaşma ile daha da güçleneceğiz ve müşterimize daha da kapsamlı hizmet vereceğiz. Birlikteliğimizin ülkemize ve müşterilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyor ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

25.000M² ALANDA HİZMET VERİLECEK
Başer Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler Müdürü (SSH) Mustafa Danacı ve Satış Sonrası Hizmetler Koordinatörü Mustafa Yılmaz, Başer Otomotiv Gölbaşı şubesinin 7 bin 500m²’si kapalı alan olmak üzere toplam 25.000m² alan üzerine kurulduğunu belirterek, 60 personel ile ağır ticari araç müşterilerine hizmet verdiklerini ifade etti. Müşteri memnuniyetine önem verdiklerinin altını çizen Danacı, “Mevcut yedek parça stoklarımıza ilave olarak TIRSAN için de yedek parça deposu oluşturduk. Bu konudaki hedefimiz müşterimizin sorununu en kısa sürede çözerek servisten mutlu ayrılmasını sağlamaktır. Bunun için de var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.