Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kaliteli ve keyifli bir yaşam için tasarım

MIELE FELSEFESİ

Dizayn Miele gözüyle sadece bir objenin dış görünümü değil kullanıcının deneyimidir. Miele bu amaç doğrultusunda yeni mutfak ankastre cihazlarını geliştirdi. Bunun için gerekli bilgi ve ilham kaynağını tasarımcıları ve mühendislerinden, faaliyet gösterdiği ülkeler doğrultusunda uluslararası pazarlardan toplayan Miele; bu değerli tecrübe ile zirvede yer alıyor. Bunun sonucunda tüm ürün ailesi form, materyal ve işlevsellik açısından mükemmel yapıda birbirine göre tasarlanmış oluyor. Böylece yeni nesil tasarım homojenitesi konusunu tamamen farklı bir boyuta taşıyor.
RENK VE MALZEME İLE BİREYSEL TASARIM
PureLine – Çelik
Bu seride koyu siyah cam atmosferik bir arka plan oluşturuyor, vurgulayıcı paslanmaz çelik tutamak ön plana çıkan unsur olarak öne çıkıyor. Her iki materyal ustalıkla ve eş değerde yan yana varlığını gösteriyor. Birden fazla cihaz birbirini tamamlıyor ve akıcı bir çizgi oluşturuyor.

PureLine – Siyah
PureLine  siyah serisi her ayrıntısı düşünülmüş bir estetik sunuyor. Cam ön cepheyi belirliyor; bu sayede mükemmel bir uyum gerçekleşiyor. Işık ve gölgeler yansımalar oluştururken; yüzeye derinlik ve zarafet katıyor.

PureLine – Beyaz
Beyaz mutfaklarda renkli ve bağlantısız entegrasyon yapısında heyecan verici kontrastlar sunuyor. PureLine beyaz seri  minimalizm ve klasiği birleştiriyor.

PureLine – Kahverengi
Klasik bir temayı modern bir bakış açısıyla yorumlayan PureLine kahverengi, renk dünyasını bütünlüyor. Bu seri uyum ve doğallık arayışında olan kişiler için en uygun mutfak ankastre cihazlarını içeriyor. 

KOMBİNASYON ÇEŞİTLİLİĞİ
Tüm ürün ailesinin mutlak homojen tasarımı ve cihaz yüzeyleri sayesinde üst üste veya yan yana hizalanması daima uyumlu bir genel görünüm oluşuyor. Mutfak ankastre cihazları eşit yükseklikte bir kullanım alanına sahiptir ve kombine edilebilir.

SEZGİLERE DAYALI KULLANIM İLE HASSAS KUMANDA
Yeni nesil tüm cihazlar ortak bir mantık temeline dayanan kumandalar ile donatıldı. Örneğin hangi kumanda konseptine karar vermiş olursanız olun ekran daima merkezi hazırlandı. Tüm kumanda konseptleri, yüksek parlaklık, uzun ömürlülük, yüksek çözünürlük ve ayrıntıya verilen çarpıcı değerleri yansıtan yenilikçi ekran teknolojisi içeriyor. Sensor tuş grubu tüm kumanda konseptlerinin merkezi unsurunu oluşturuyor.