Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mükemmelliği şekillendirmek

Rezervuarı cam kapağın arkasına entegre edilmiş bu şık tasarım kapsamlı bir tadilata gerek kalmadan banyolardaki yerini alıyor. Kompakt bir ürün olarak yerden tasarruf sağlayan Geberit Monolith, seramik rezervuarlar için modern bir alternatif sunarken birçok yere oturan asma klozet modelleri ile de uyum sağlıyor.

Geberit Monolith, şık bir tasarım için karmaşık ve pahalı montajlara ihtiyaç olmadığını vurguluyor. Gerekli tüm teknolojiyi basit bir tasarım konseptinin arkasına gizliyor.

SEÇKİN RENK ALTERNATİFİ
Geberit’in yepyeni ürünü Monolith, banyolarda yenilik arayanlar için sunduğu siyah, beyaz, yeşil ve toprak rengi alternatifleriyle göz doldurarak stil sahiplerine hitap ediyor. Her tarza uygun akıllı çözümleriyle yaşam kalitenizi yükselten Geberit Monolith serisiyle banyolarınızda kıskanılası güzellik yaratıyor.