Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Nova Aydınlatma, Martı İstanbul Oteli aydınlattı

İstanbul’un kalbinde Taksim’de yer alan ve misafirlerine uluslararası standartlarda hizmet sunan Martı İstanbul Otel, dünyaca tanınmış tasarımcı ve sanatçılarla birlikte tasarlanmış 11 katta 31’i süit, 270 şık odası ile standartların çok üstünde konaklama olanağı sunuyor. Restore edilerek 5 yıldızlı otele dönüştürülen ve Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ tarafından yaptırılan otelin iç mekan aydınlatmaları Nova Aydınlatma’nın tecrübesi ve işlevselliği göz önünde bulundurularak gerçekleştirildi. İçerisinde geleneksel çizgilerin yanında, modern ve çağdaş çizgilerin de birlikte harmanlandığı Martı İstanbul Oteli’nde, Nova Aydınlatma proje ekibi, her ayrıntıyı titizlikle düşünerek ve otelinin mimari yapısı göz önüne alarak mimarların doğrultusunda Nova Özel Üretim ürünlerini kullandılar. Nova Aydınlatma, Martı İstanbul Otel için özel ürettiği ürünler içerisinde pirinç alaşımını kullandı ve ek olarak kaliteli kumaşlar ve cam yapılar eklenerek, otel müşterilerinin hizmetine sunuldu. Pirinç alaşımının paslanmaz olması ve ışığın metale vurmasıyla güneş rengini vermesi kullanıldığı yere hoş bir hava katıyor.

Nova Aydınlatma’dan yapılan açıklamaya göre, şıklık ve zarafetin üst düzeyde olduğu aydınlatma ürünleri otelin görünüşündeki başrol oyuncuları oldular. En kaliteli aydınlatma sistemleri ve tasarımları arasına girebilecek özel üretim bu ürünler, Martı İstanbul Otel’inde otel konuklarıyla buluşuyor. Otel için kullanılan ürünlerin birçoğu Nova özel üretim ve özel tasarım lambader, aplik ve abajur ürünleri.

Özel üretim hizmeti ile özgün tasarımlar sunan ve malzeme kalitesine uygulama profesyonelliğini katan Nova Aydınlatma, Türkiye’de ve yurtdışında birbirinden kaliteli projelere imza atmanın haklı gururunu yaşıyor. Her geçen gün başarılı projelerine bir yenisini ekleyen Nova Aydınlatma, aydınlatma danışmanlığı, özel üretim aydınlatma tasarımı ve mimari proje hizmetlerine tüm hızıyla devam ediyor. Projeleri ve aydınlatma dünyasındaki son haberleri takip etmek için firmanın web sitesi incelenebilir.