Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

R Serisiyle evlere modern dokunuşlar

Faaliyette bulunduğu ülkelerde sektör lideri olarak binalarda enerji yönetimi ve yaşam konforu alanında entegre çözümler üreten, yaşam alanlarımızda uyum ve kolaylığı ev otomasyon sistemleri ile sunan Berker, yeni R serisiyle gündemde… Koleksiyonlarındaki alternatifleriyle farklı konsept ve zevklere hitap edebilen, böylece her konsepte ve zevke göre evlerde yerini alan akıllı ev otomasyonu sistemlerinin lideri, dairesel ya da keskin tarzlardan hoşlananlar için de R serisiyle yeni modeller sunuyor. Bir anahtardan daha fazlasını yansıtan R serisinde bulunan R1 ve R3 modelleri, farklı dekorasyon stillerinde de evlerde uyumu yakalıyor.

R.1 modeli, yuvarlak hatları ve kontürlü çerçevesiyle Berker tarzını koruyarak evinize şıklığı yansıtıyor. R1 serisi ayrıca konut ve projelere fonksiyonel renk ve materyal alternatifleriyle ideal ve estetik bir çözüm getiriyor.

Spor ve şık tarzın birleştiği R.3 modeli ise dairesel merkezi, keskin kenarlı çerçeve ile kombine edilmiş biçimde evlere farklılık katıyor. Anahtara ek olarak prizin de yer aldığı R3 modeli mimari çözüm ve kolay montaj özelliğini bir arada sunuyor. Farklı renk / materyal alternatifleriyle de her konsept ve beğeniye uygun şık seçenekler bulunabilir.

Berker, tüm dünyada itibar göstergesi olan prestijli yarışmalardan R Serisi ile birçok ödül ve adaylıklar kazanmış durumda…