Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Tümleşik “aydınlatma” tesisatı çözümü

iTrack aydınlatma çözümleri, otomasyon, acil durum aydınlatması ile bunların tüm tesisatını birleştiren komple bir aydınlatma sistemi. 12 devreli ray sistemi esnek, garantili, kolay montajlanabilir bir tasarım ürünü. Bu gelişmiş teknik çözüm alüminyum profil ile bütünleştirilerek modüler aydınlatma hatları oluşturulmuş.

ARMATÜRLER
İç mekan aydınlatmasında endüstriyelden dekoratife, mağazadan ofise bir çok modelin sisteme bağlanabilmesi mümkün. Ayrıca eurotrack 3 fazlı konnektörlere sahip spotlar hiçbir parçaya ihtiyaç duymadan sisteme uygulanabiliyor. Farklı konnektörler ile yerleşim ve tasarım esnekliği arttırılabilir. Tüm donanım tak-çalıştır mantığıyla tasarlandığından istenilen noktaya armatür uygulaması kolaylıkla sağlanabiliyor.

TESİSAT
Sisteme bir yerinden girilecek enerji, sistem içinde taşınıyor. Dolayısı ile mekanın tüm tesisat ihtiyacı tek bir noktadan çözülüyor. Sarkıt veya sıva üstü uygulamalar yapılabiliyor. Sarkıt sistemlerle direktendirekt aydınlatma çözümlerinin uygulanması çok kolaylaşıyor.
AYDINLATMA OTOMASYONU
Enerji tasarrufuna ve kullanıcı konforuna yönelik her tür otomasyon uygulaması zaten hazır olan sistem içi hatlar sayesinde devreye alınabilmekte, uygulanabilmekte, sensörler tak-çalıştır mantığı ile montajlanabilmekte, tek sistemde 126 noktaya kadar adresleme ve kontrol etme mümkün olmakta.

YENİ SIVA ALTI AYDINLATMA ARMATÜRÜ
Veksan Aydınlatma tarafından günümüzün modern ofisleri için özel tasarlanan Loft görsel şıklığı ve aydınlatma performansı ile kullanıcıları için yepyeni bir seçenek sunmaktadır. Ürün, her iki yanda yer alan lensin ortada mikro prizmatik lensi ile kombine edilmiş halidir. Loft özel tasarım iç bükey opal lensi ve ortasında alternatifli kullanım sağlayan diffüzör ile farklı bir bakış açısı yaratmaktadır. LED ve T16 floresan olmak üzere iki farklı ışık kaynağı ile üretilebilen Loft her tür tavan tipine uygun ideal bir aydınlatma çözümüdür. Yüksek kalitedeki lensleri sayesinde oldukça yumuşak ve yüksek ışık verimine sahip olan Loft aydınlatma armatürü modern ofisler için hem dekoratif hem de doğru bir aydınlatma seçeneğidir.