Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Villalara özel çelik kapı

Sur Çelik Kapı, yenilikçi ürünlerine Stoneart’ı ekledi. Stoneart çelik kapılarda taş ve camın birlikte kullanımının yanı sıra çelik üzerine alüminyum giydirme ile her türlü hava şartına karşı dayanıklı hale geliyor. Böyle dış mekan kapılarında en sık karşılaşılan korozyon problemini doğal malzemelerle çözülüyor. Dış mekan kapılarının kullanım sürelerini uzatıyor.   Taş, cam ve alüminyum malzemelerin uyumlu bir şekilde kullanılarak asil bir görünümün oluşturulduğu Stoneart, yaşam alanlarına sıra dışı bir bakış açısı katıyor.

Siyah, beyaz ve antrasit renk alternatifleriyle üretilen Stoneart çelik kapıda tasarım kalıplarının dışına çıkarak yeniliğe kapı açıyor. Tasarımın yanı sıra yüksek güvenliğin ön planda olduğu Stoneart’ta 14’lü merkezi kilit sistemi kullanılarak güvenlik en üst düzeyde sağlanıyor.