Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Zamansız ve güçlü

Çağdaş yaşam ve mutfak alanlarına ilk bakıldığında, dar kenarlar ve hassas şekillerin bir tasarım dili oluşturduğu görülür. Villeroy&Boch’un yeni küvet ailesi Squaro Edge ise berrak hatları ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. En önemli farklılığı da entegre su girişine sahip olması. Bu sayede küvet armatürüne gerek kalmadan kendi içine entegre oluğundan akan su ile dolum sağlanabiliyor.

Squaro Edge özel banyo konforu sunarken, aynı anda en yüksek estetik standartları da karşılıyor. Squaro Edge’in 12mm dar ağızı montaj ve temizlik kolaylığı sağlayan V&B’a patentli Quaryl adlı malzemeden üretilmiştir. Hassas, narin hatları ve etkili gölge oyunları sayesinde dinamik bir yüzey görünümü sunan Squaro Edge, entegre su girişi, yeni tam takım atık çıkışı ve taşmalara uyumlu bir konseptle tamamlanıyor.

Küvetin krom ve beyaz olmak üzere iki şık versiyonu bulunuyor.  Eğer arzu edilirse, Squaro Edge aynı zamanda üç delik veya sütun kademe bağlantı elemanı ile donatılabiliyor. Squaro Edge whisper ve ultimate fitness gibi hidromasajlı küvet sistemleri için de uygundur.

Dikdörtgen küvetlerde 4 farklı boyut seçeneği sunulurken;  bağımsız küvet ve  gömme küvet seçenekleri de bulunuyor.

Tüm küvetler yalnızca 45 cm derinliğinde sunuluyor. Bu sayede daha az su tüketimi ve konfor sağlanırken küvet içi kullanım da kolaylaşıyor.