Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Burdur Gölü kurtarma projesine Vaillant’tan destek

Doğa Derneği tarafından yürütülen Burdur Gölü’nü Kurtarma Projesini geçen yıldan bu yana destekleyen Vaillant Türkiye, yurt dışından pek çok akademisyen, aktivist, sivil toplum örgütü ve kamu kuruluşu temsilcilerini buluşturan bu etkinliğin de destekleyicisi oldu.

Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, konuyla ilgili şunları söyledi: “Vaillant ‘sürdürülebilirlik’ yaklaşımını şirket vizyonu olarak benimsiyor. Elbette küresel iklim değişikliği ve artan nüfusla birlikte su kaynaklarının hızla tükeniyor olması, yanlış su politikaları gibi etkenler, geri dönüşü olmayan ekolojik sorunları da beraberinde getiriyor. Doğanın korunması sadece devletlerin değil, özel şirketlerin, sivil toplum kuruluşlarının ve bireysel olarak da bizlerin sorumluluğunda. Ne yazık ki su havzalarındaki sorunlar, sadece bu coğrafyanın değil tüm dünyanın küresel ölçekte temel problemi. Biz de 20 yıldır Türkiye’de faaliyetlerini başarıyla yürüten ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olan bir marka olarak Doğa Derneği ile bu projede işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.”