Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Daha estetik ve güvenli mekanlar

Çelik kapı sektörünün önde gelen markalarından olan Stildoor, mimari yaklaşıma özel tasarlanabilen, şık ve güvenilir ürünlere imza atıyor.  78 mm – 88 mm arası değişen gövde kalınlığına sahip Stildoor çelik kapıları, 6 mm kalınlığında çelik aparatla korunan kapı merkezi kilidi, 14 noktalı merkezi kilit, 4 adet 22 mm boyunca 17 mm kalınlığında sabit emniyet pimi ile destekleniyor. 

Bunların yanı sıra, her türlü sarsıntı için sabitleyici kapı altı metaline ve gizlenmiş emniyet kelepçesine sahip olan çelik kapılar, sadece Stildoor ürünlerinde bulunan çift emniyet kancası ile güvenliğin en üst noktasına ulaşıyor. 2005/01645 no.lu patent ile tescillenmiş olan çift emniyet kancası, Stildoor’un sağladığı en özgün güvenlik ayrıcalıklarından birisi olarak göze çarpıyor.

25 yıllık bir deneyimle üretim felsefesini standartların üzerinde bir estetik ve güvenlik anlayışı üzerine kuran Stildoor, 5.000 m² lik kapalı alanda ürettiği çelik kapıları, özel ürünler arayan 110.000 müşterisine ulaştırmayı başardı. Özstil bünyesinde faaliyet gösteren Stildoor, tercih edilen marka olma yolundaki ilerleyişini, yüksek kalitedeki malzemeleri ileri teknolojiyle işleyerek sürdürmeyi amaçlıyor.

Çelik kapı, yangın kapısı, bina (blok) giriş kapısı, villa kapısı, şaft kapağı, bina giriş dekorasyonu alanlarında talebe özel tasarımları üreten Stildoor, satış sonrası servisi, hizmet ve işçilik kalitesiyle beğeni topluyor.