Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dar banyolara zarif çözümler

Tezgah üstünde ya da duvara monte edilerek kullanılabilen Metropole lavabo, ayak kullanımına gerek kalmadan estetik bir görünüm sunuyor. 50×38 cm ebatındaki lavabo, sağ ve soldan armatür kullanımına imkan tanıyor. Optimum hazne derinliği, suyun sıçramasını ve kirin yüzeyde birikmesini engelleyerek hijyenik ve güvenli bir kullanım sağlıyor.
Gizli su taşma kanallı sifonu ve seramik sifon kapağı ise tasarım bütünlüğü yaratıyor. Serinin, 48 cm boyundaki asma klozetleri, ideal ölçüleriyle dar banyolara tasarım özgürlüğü getiriyor. Gizli montaj özelliği ve girintisiz yüzeyi sayesinde asma klozetler, kullanıcılarına kolay temizlik imkanı sunuyor. Yavaş kapanan klozet kapağı ise güvenli ve sessiz kullanım sağlıyor.