Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Doğal taş hissiyle zamansızlık

Villeroy&Boch’un yeni duvar ve zemin konsepti Solid Ground çok renkli taş dokulardan esinlenilerek tasarlandı. Doğal renk nüansları ve dokulu yapısı karoya doğal taş hissi verirken, tasarım büyük kare ve dikdörtgen boyutlar ile vurgulanıyor. Bej, gri-bej, gri ve antrasit renklerindeki R9 kaymazlığa sahip karolar bakımı kolaylaştıran Vilbostoneplus yüzey özelliği taşıyor.

30X60 cm, 60X60 cm ve 45X90 cm olmak üzere 3 farklı çağdaş boyut içeren karoların kenarları rektifiye edilmiş şekilde sunuluyor. Seride 6X6 cm boyutunda mozaikler de bulunuyor. Bu mozaikler 30X30 cm filelenmiş olarak sunuluyor. Yer ile duvar arasında mükemmel bir geçiş sağlayan ve serinin tüm renklerinde sunulan 7,5X60 cm süpürgelikler ise Solid Ground konseptini tamamlıyor.

Solid Ground serisinin farklı ve bünyesinde birçok rengi barındıran yüzey tasarımı her bir karoya eşsiz doğal taş görüntüsünü veriyor. Farklı boyutları ile her türlü yaşam alanı için uygun olan Solid Ground, özellikle yatak odaları, salonlar, koridorlar, mutfaklar ve banyolar için mükemmel çözümler içeriyor.