Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Doğru yatırım, konforlu yaşamla bütünleşiyor

FE METAL İNŞAAT, ANATOLIA PARK EVLERİ’Nİ BU AY TESLİM EDECEK

İzmir ve İstanbul’daki başarılı projeleriyle adından söz ettiren Fe Metal İnşaat’ın son projesi Anatolia Park Evleri, krediye uygun olma özelliğiyle bütçeyi zorlamadan ev sahibi olmayı mümkün kılıyor. Kasım 2013’te anahtar teslimi yapılacak olan İzmir Çiğli’deki Anatolia Park Evleri, örnek dairesiyle ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Satışı 230 bin ile 260 bin fiyat aralığında yapılan proje, daireler için çok düşük faizli ve 120 aya varan vadelerle ödeme kolaylığı sağlıyor.

Anatolia Park Evleri’nin bulunduğu lokasyon, projeye artı bir değer katıyor. Metro istasyonun karşısında inşa edilen Anatolia Park Evleri, kolay ulaşımın yanında alışveriş noktalarına yakınlığıyla da benzerlerinden ayrılıyor. Çiğli Devlet Hastanesi ve Katip Çelebi Üniversitesi karşısında, Gediz Üniversitesi Tıp Fakültesi yanında konumlanan bu projeden ev sahibi olmak, karlı bir gayrimenkul yatırımı imkanını da beraberinde getiriyor. Dokuz Eylül Üniversitesi Buca kampüsüne metroyla ulaşımın ucuz ve kısa zamanda sağlandığı bir yerde bulunan Anatolia Park Evleri, tüm bu özellikleriyle kısa zamanda kira geliri sağlama avantajına da sahip. 
GÜVENLİ VE YÜKSEK STANDARTLARDA YAŞAM
Anatolia Park Evleri; her daire için 2 araçlık özel otoparkı, bina TV tesisatlarında Digiturk ve D-Smart altyapısı, özel peyzajlı dinlenme alanı ve çocuk parkı ve kapalı devre kamera sistemi özellikleriyle güvenli ve yüksek standartlarda yaşam alanı hayallerini gerçekleştiriyor.

Bu projenin sunduğu diğer özellikler; çelik kapı, PVC doğrama, Egenpen Deceuninck marka pervazlı çift camlar, salon ve balkonlarda sürme mekanizması, motorlu Somfy marka panjur sistemi, merkezi sıcak su, su yalıtımı, ankastre set, ebeveyn Hilton banyo, odalarda telefon, DATA ve TV-SAT prizi, tüm daire içlerinde asma tavan uygulaması, içi ve üzeri dekoratif aydınlatma, merkezi sistem doğalgazlı ısıtma, termostatik vana kontrollü radyatör panelleri, klima tesisatı altyapısı, bina çevresinde güvenlik duvarı, yaya girişleri için güvenlik noktası, şifreli kayar kapılı apartman giriş kapısı, ortak kullanımlı terası, zeminde jet grout sistemi olarak ilgilenenleri bekliyor.