Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ege Seramik, Autumn Collection ile Cersaie Fuarı’ndaydı

Her yıl olduğu gibi dünya seramik sektörünün nabzını tutan Cersaie Fuar’ı bu yılda sektör temsilcilerini ve sektör profesyonellerini ağırladı. Ege Seramik, fuarda sergilediği yeni desen, doku ve renk zenginliklerine sahip Autumn 2013 koleksiyonu ile büyük beğeni topladı.

MARVEL WOOD
Digital baskı teknolojisi ile üretilen Marvel Wood serisi, renklendirilmiş ahşap dokusuyla kullanıldığı ortama canlılık katıyor. 60×60 cm ebadına sahip Marvel Wood serisi, rölyefle desteklenerek daha doğal görünüme kavuşuyor. Ahşap ve renk uyumunun hâkim olduğu Marvel Wood serisi, alternatif döşeme seçenekleri ile kendi tarzınızı yansıtma fırsatı sunuyor.

NEPTUNE
Neptune serisi mozaik görünümlü kusursuz güzelliğinin yanı sıra turkuaz, bej ve antiasit renk seçenekleri ile kendisine hayran bırakıyor. Digital Tile teknolojisi ve Pre-cut tekniği ile duvar karosu olarak üretilen seri, banyo ve mutfaklarda rahatlıkla kullanılabiliyor. 30×60 cm ebadına sahip seri, rölyefli olma özelliği ile ön plana çıkıyor.

APOLLON
Digital Tile ürünü Apollon serisi, altın ve mozaikle zenginleştirilmiş dekor seçenekleri ile doğal ve göz alıcı şıklığı bir arada sunuyor. Apollon serisi, mekânlarının yüzeylerinde desen zenginliği isteyenler için ideal. Apollon serisi, 25×75 ve 45×45 cm alternatif ebatları ile her mekâna uyum sağlıyor. Eskitme ahşap görünümü ve son dönemlerin moda rengi turkuazın büyüsü Apollon serisi ile sizi etkisi altına alıyor.

MYRA
Mermerin doğal ve dayanıklı görünümün yansıması olan Myra serisi, sadeliğin samimiyetini mekânlarınızla tanıştırıyor. 30×60 ve 45×45 ebatlara sahip Myra serisi, Digital Tile teknolojisi ile hem duvar karosu hem de sırlı granit olarak üretiliyor. Fildişi, kahve, ve gri renk seçenekleri ile Myra serisi, 2 farklı rölyef dokusuna sahip olmasının yanı sıra yatay ve dikey döşeme seçenekleri ile fark yaratıyor.

PETRA
Digital Tile ürünü Petra serisi, 5 farklı taş dokusunun bir araya gelmesiyle mekanlarınıza doğal ve şık bir hava katıyor. 15×60 ve 30×60 cm ebatlarıyla sırlı granit olarak üretilen Petra serisi, farklı ebatları ile alternatifli döşeme imkânı sunuyor. Petra serisi, tercih edildiği minimal ve modern mekânlarda ayrıcalıklı özel alanlar oluşturuyor.
ANATOLIA
Geleneksel dokunun doğallığı ve ışıltısı Anatolia serisi ile mekânlarınıza taşınıyor. Anatolia serisi, etnik desenleri ile klasik ve modern şıklığı aynı anda yaşamak isteyenlerin öncelikli tercihi oluyor. Interlocking ürün gamında 45×45 cm olarak üretilen seri, iç mekânlarda kullanılmasının yanı sıra aşınmaya karşı dirençli yapısıyla dış mekanlarda da kullanılabiliyor.

LEGO LIGHT STEEL
45×45 cm ebadındaki Lego light Steel, çelik görümü ile yaşam alanlarınıza güçlü ve ışıltılı bir hava katıyor. Aşınmaya karşı dayanıklı olan Lego Light Steel, parlak dokusu ve ışık hareketleri ile ferah mekânlar yaratıyor. Seri, iç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanılabilme özelliği ile ön plana çıkıyor.

CRYSTAL
Mikro kristal cam yüzey teknolojisi ile üretilen Crystal serisi, normal seramik sırdan farklı olarak yüzeye uygulanan mikrokristal camsı tabaka ile 3 boyutlu derinliğe sahip, doğal, parlak ve kristalize görüntüsü ile dikkat çekiyor. Farklılık arayan, şık ve kaliteli mekanlar için ideal fırsatlar sunuyor.