Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kağıthane’nin çehresini değiştiriyor

Mari Rezidans’ın en önemli özelliği ana yollara çok kısa mesafede olması… İstanbul’un yoğun trafik yaşantısı düşünüldüğünde ana yollara ve toplu taşıma araçlarına yakın olması bir yaşam alanının tercih edilmesinde en büyük neden olarak karşımıza çıkıyor. 2014 sonunda teslim edilmesi planlan Mari Rezidans’ın merkezi lokasyonda yer almasının dışında çevresinde önemli iş merkezleri, kurumsal alanlar ve hastaneler olması dikkat çeken bir diğer özelliği.

İKİ YILDA YÜKSEK GETİRİ SUNUYOR
Yeşildağ İnşaat’ın kentsel dönüşüm çapında başlattığı en yeni projesi Mari Rezidans benzeri projelere oranla çok daha uygun şartlarda satılıyor. Otel konforu düşünülerek tasarlanan proje yatırımcısına iki yıl gibi kısa vadede yüksek getiri vaat ediyor. Diğer projelerle kıyaslandığında; E-5 aksında yer alması, Avrupa yakasının en önemli yerlerine çok yakın konumlanması, özgün mimari tasarımı, blokların çevresinin açık olup, önü kapanmaz bir manzara sunması, çevreci ürünler kullanması, makul fiyat avantajı ve bulunduğu bölgede ilk olması gibi sebeplerden ötürü yatırımcısının yüzünü güldürüyor.