Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Led teknolojisi ile endüstriyel alanlarda tasarruf dönemi

Dünya standartlarında teknolojiye ve kaliteye sahip üretim faaliyetleri ile aydınlatma sektörünün lider firmaları arasında yer alan Cemdağ; LED çözümler sunan ürünlerine bir yenisini daha ekleyerek “Torque” serisini hayata geçirdi. Uzun ömürlü, yüksek enerji verimliliği sağlayan LED donanımına sahip Cemdağ Torque serisi; endüstriyel ve sanayi alanlarında kullanıma uygun tasarımı ve kapsamlı iç özellikleri ile Türk sanayicileri için önemli bir elektrik tasarrufu dönemini de beraberinde başlatıyor.  Endüstriyel ve sanayi tesislerinin yanı sıra şantiye, tersane, liman, otopark, kapalı spor salonu, tribün vb. alanlarda da kullanıma uygun olan Cemdağ Torque serisi; düzenli kullanım sonucunda yüzde 60 oranında elektrik tasarrufu sunarak Türk sanayicileri için ciddi bir katma değer sağlıyor.

Türk Patent Enstitüsü tarafından “Tasarım Patenti” ve uluslararası üreticiler tarafından yüksek kalite LED onaylarına sahip olan “Cemdağ Torque” serisi son teknoloji LED donanımı, 50 bin saat armatür ömrü, dayanıklı alüminyum enjeksiyon gövdeli geri dönüşüm hammadeli tasarımı, homojen ışık dağılımı ve en önemlisi yüksek tasarruf potansiyeli ile sanayi tipi aydınlatma konusunda yeni bir dönemi başlatarak; alanında bir ilke imza atıyor.