Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Seramik vitrifiye ile buluştu

Türk seramik sektörünün öncü markalarından Seramiksan, seramik karo üretimine vitrifiye ürünlerini ekledi. Seramiksan’ın vitrifiye serisi modern ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Seramiksan yeni vitrifiye ürünleriyle banyodaki güzelliği tamamladı. 2011 yılında temeli atılan ve geçtiğimiz aylarda üretime başlayan Seramiksan Vitrifiye Fabrikası, üretim teknolojisi, inovatif ürünleri, enerji tasarrufu, çevreye ve çalışanına duyarlılık konularında sektöre öncülük ediyor.

Seramiksan vitrifiye serisi ile kaliteli yaşam için gerekli tüm teknolojiyi şık bir tasarımla birleştiriyor. Seramiksan vitrifiye ürünleri kullanıcı dostu tasarımları ile kullanıcıların zaman içinde karşılaşabileceği sorunları başlangıçta ortadan kaldırıyor.