Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Banyoya güzellik geldi

Seramiksan, yeni vitrifiye ürünleriyle göz dolduruyor.  Kesintisiz oval formu ve minimalist tasarımı ön planda olan Ocean, detayları ve sade şıklığı ile banyolarda farklı bir atmosfer yaratıyor. Nanotech teknolojisiyle üretilen Ocean serisi, leke tutmayan ve bakteri barındırmayan özelliği ile banyolarda hijyeni kolayca sağlamaya yardımcı oluyor.

Seramiksan ürünlerinde kaliteli yaşam için gerekli tüm teknolojiyi şık bir tasarımla birleştiriyor. Seramiksan Ocean serisi kullanıcı dostu tasarımları ile kullanıcıların zaman içinde karşılaşabileceği sorunları başlangıçta ortadan kaldırıyor.

Seramiksan vitrifiye ürünlerinde standart aksesuar olarak yer alan yavaş ve sessiz kapanan klozet kapağı da Nanotech özelliğine sahip.