Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

“Evde sosyalleşme” mutfağa taşındı

Müşteri odaklı yaklaşımıyla 1995 yılında Sem Mimarlık adı altında renovasyon şirketi olarak kurulan ve bugüne kadar birçok önemli projeye imza atan firma, bundan sonra Sem Collections imzasıyla çalışmalarına devam edecek.

Çatısı altındaki uluslararası markalar ile yaşam alanlarına, seçkin ve inovatif ürünler kazandıran Sem Collections, 2014’ün en önemli trendlerinden birine daha ev sahipliği yapıyor. Son yıllarda bütün dünyada hissedilen 2014’te etkisi daha da artacak “evde sosyalleşme” akımını mutfağa taşıyan ve mutfakları birlikte çalışma ve birlikte eğlenme alanı olarak konumlayan Valcucine, Artemica Vitrum modelinin ‘pop’ renkleri ve desenleri ile yılbaşı  için herkese mükemmel bir buluşma noktası sunuyor. Klişeleri ve sınırları yıkan, reformist ve ileri görüşlü bir bakış açısıyla çalışan, tasarımlarını daima gelecekteki insanın yaşam alışkanlıklarını düşünerek hazırlayan Valcucine’nin yaratıcılığı öne çıkaran Artemica serisi, kullanıcının mutfağı kişiselleştirebilmesi için, tıpkı diğer odalarda olduğu gibi evin stiline uygun kompoze edilebilen farklı kapak tasarımları sunuyor. Vitrum Pop ise, Valcucine’nin yaratıcı kapaklar galerisinden bir örnek… Uzun süren araştırmalar sonucu, cam üzerine baskı yapılması üzerine çok özel bir teknik geliştiren Valcucine’nin tamamen el işçiliği ile yapılan bu desenleri sayesinde yüksek standartta teknoloji ile üretilen mutfak sistemlerine sanatsal bir değer ve hayal gücü de ekleniyor.

Minimal, sadelik ve rahatlık odaklı Valcucine mutfak sistemlerinin yaratıcı dokunuşlar sahnesi olan Artemica Vitrum, yeni yıl coşkusunu hatırlatan desen ve modelleri, yaşam alanlarında yeni buluşma noktaları yaratılmasına olanak tanıyor.