Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kartal’ın yeni karma projesi ilgi görüyor

Metsan İnşaat’ın, Kartal’daki yeni karma projesi Metsan Nexus, ulaşım kolaylığı, avantajlı ödeme seçenekleri, dünyaca ünlü mimar Daniel Libeskind ile yaptığı işbirliği ve alışılagelmiş sosyal alanlara ek olarak sunduğu davet odası, cep sineması gibi konfor öğeleri ile bölgede konut almak isteyenlerin tercihi oldu. Oturum için olduğu kadar yatırım amacıyla da ilgi gören projedeki konutların yüzde 25’i, lansmanı takip eden 10 gün içinde satıldı.
Tüm etapları tamamlandığında konut, rezidans gibi yaşam alanlarından alışveriş merkezi, ofis, otel ve parklardan oluşan büyük bir kompleks haline gelecek olan Metsan Nexus Kartal’ın çehresini değiştiriyor. Metsan Nexus’un satışa sunulan bu ilk etabı, deniz ve ada manzaralı 36 katlı iki bina ve ortasında 19 katlı dairesel kuleden oluşuyor. Altında yer alan mağaza, kafe ve restoranlardan oluşan meydanı ve çok sayıdaki sosyal alanıyla Metsan Nexus, projede yaşayanların hayat kalitesini yükselterek yaşamı kolaylaştırmayı vadediyor.

ŞEHRİN YENİ BULUŞMA NOKTASI
Latince’de kesişme, bağlantı noktası anlamına gelen “nexus” kelimesi, Metsan Nexus Projesi’nde; dikkat çekici mimarisi, ulaşım kolaylığı, lüks yaşam tarzını standarda dönüştüren yaklaşımı şehrin yeni çekim merkezlerinden biri olma iddiası ile “Buluşma Noktası” olarak yeniden yorumlanıyor.

İHTİYACA GÖRE ESNEK ÖDEME KOŞULLARI
Metsan Nexus’ta dairelerin lansmana özel metrekare fiyatları ortalama 3 bin TL olarak belirlendi.  Stüdyo dairelerin fiyatları 170 bin TL’den başlıyor. Metsan Nexus’tan ev sahibi olmak isteyenlere, ödeme tercihleri ve ihtiyaçları gözetilerek, esnek ödeme planları sunuluyor. Minimum yüzde 5 peşinatla, çok farklı bütçe planlarına hitap eden, 120 aya varan vadelerle ödeme yapılabiliyor. Toplam 430 dairenin yer alacağı projenin ilk etabında; stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 ve 5+1 tiplerinde daire seçenekleri sunuluyor.