Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mutfak ve banyolarda mozaik şıklığı

Uygulanması normal mozaikten daha kolay pre-cut mozaikler, mekânlara zengin ve işlenmiş bir görsellik katıyor. Ahşap, mermer ve düz renk alternatifleri ile seçim özgürlüğü sağlayan portföye en son eklenen geçmeli sistemdeki mozaik görünümlü ürünler, mekânlarda Ege Seramik farkını ortaya koyuyor.

NEPTUNE
Neptune serisi, kusursuz güzelliğinin yanı sıra turkuaz, bej ve antiasit renk seçenekleri ile kendisine hayran bırakıyor.

Digital Tile teknolojisi ve Pre-cut tekniği ile duvar karosu olarak üretilen seri, banyo ve mutfaklarda rahatlıkla kullanılabiliyor. 30×60 cm ebadına sahip seri, rölyefli olma özelliği ile ön plana çıkıyor.
BARCELONA
Barcelona serisi, kendine özgü dokusu ve güzelliğiyle mekânlara Akdeniz esintisini getiriyor. Duvar karosu olarak üretilen Barcelona serisi, mutfak ve banyolarında mozaik şıklığını yakalamak isteyenlere hitap ediyor. Barcelona serisi, rölyefli dokusu ve zengin görsel alternatifleri ile mekânlarınıza renk katmaya geliyor.

WOODCUT
Digital Tile teknolojisi ile üretilen Woodcut serisi, ahşabın sıcaklığını banyo ve mutfaklarınıza taşıyor. 30×60 cm ebadındaki Woodcut serisi, doğal görünümü ve 2 farklı renk tonu ile mekânlara şık bir hava getiriyor.