Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Neogölpark İstanbul Evleri’nde trend yaratan yaklaşım

Yaşayanların günlük hayatlarında ihtiyaç duyduklarını ticaret alanları ile hızlı bir şekilde karşılayacak olan bu merkez, aynı zamanda bölgeye de büyük katkı sağlayacak biçimde geliştirildi. Sosyal anlamda da NeoGölpark İstanbul Evleri’ndeki yaşama renk ve hareket getirerek, projeye ayrı bir değer kazandıran NeoCenter’da ticaret alanlarının dışında 3. havalimanının hayata geçirilmesi ile beraber hava alanında çalışanların da yaşamına konfor sağlayacak bir yaklaşım da planlandı. Oldukça sık yurt dışına gidip gelenler için bakımı kolay, standardı yüksek donanımda planlanan bu yaklaşım karşımıza “Studio Office” olarak çıkıyor.

Neo Yapı tarafından hayata geçirilen bu konsept, tapuda konut alanı olarak konumlandırılan ancak özel kararlarla ticari alana dönüştürülebilen “Home Office” anlayışından oldukça farklı… “Studio Office”ler tapuda ticari alan olarak hayata geçiriliyor ve yatırım yapanlar herhangi bir karar çıkmasını beklemeden diledikleri zaman bu alanları ticari bir yer olarak değerlendirebiliyor ya da kiraya verebiliyorlar. Mimari tasarım olarak da “Studio Office”ler aynı studio bir ev gibi aktif bir şekilde yaşanacak bir yaklaşımda tasarlandı.

Kuaför, restoran, market gibi değerlendirilebilen dükkan alanları Bolluca’ya ticari anlamda katkı sağlarken, yapı sektöründe yeni bir trend olarak karşımıza çıkan Studio Office’leri, mimarlık ofisi, diş muayenehanesi ya da ev olarak kullanmak mümkün… NeoCenter Bolluca’nın ilk ve tek lüks ticari alanı olarak öne çıkıyor.