Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Podyumdan eve vahşi adımlar

Moda arenasının cesur tasarımlara imzasını atan, lüksü dişilik ile buluşturan, leopar, zebra ve kaplan gibi desenleri kendi markasıyla özdeşleştiren bir podyum devi olan Roberto Cavalli’nin Home koleksiyonuna ait duvar kağıdı ve panoları da artık Dreams bünyesinde satışa sunuluyor.

Duvarlarda birer sanat eseri gibi yer alacak, özgün desenleri ve renk tonlamaları ile dikkat çeken Roberto Cavalli duvar kağıdı ve panolarında modaevinin sıra dışı konseptine ait desen çalışmaları; klasik çizgilerdeki yaprak, çiçek ve damasklarla buluşturulmuş. Siyah, dore, gri ve beyazın sıklıkla birleştirildiği yeni koleksiyon; evinde her zaman görülen ve alışılagelmiş duvarlar yerine cesur, mekanı tamamlayan, kendini belli eden, özel duvarlar yaratmak ve görmek isteyenlerin bir numaralı tercihi konumunda.
Koleksiyondaki bütün desenler egzotizmi şıklıkla, bohem duruşu dünyadaki pek çok malikanede, teknede, butiklerde ve klüplerde tercih edilen Roberto Cavalli duvar kağıdı ve panoları, bir yandan da İtalyan işçiliğinin DNA’sını bünyesinde taşıyor.  Kaliteli işçilik, eşsiz desenleme ve seçkin malzemeler bu koleksiyonların en önemli değerlerini oluşturuyor. Markanın yaratıcısı Roberto Cavalli kendi imzasını taşıyan duvar kağıdı ve panolarını şöyle anlatıyor: “Ben bir elbise tasarladığım zaman, kadının dişiliğini vurgulamasını isterim. Duvarları giydirmek de böyledir. Ev sahiplerinin karakterlerini belirlemeye çalışırım. Desenlerimle ve renklerimle ev sahiplerinin yaşam tarzlarını nasıl harmanlayacağımı düşünürüm. Bir haute-couture koleksiyonu ve duvar kağıdı koleksiyonu tasarlarken çalışma sistemim değişmez çünkü benim tasarım metodum aynıdır. Üretkenliğimi arzularım yönlendirir.”