Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Spor sahalarında dinamik renkler

Dünya çapında birçok spor kompleksinde kullanılan Tarkett Sports, günlük egzersiz yapan kişilerden zorlu müsabakalarda oynayan sporculara kadar her seviyede kullanıcıya güvenli ve konforlu bir zemin sunuyor. Bu teknik detayların ötesinde Tarkett Sports, spor sahasına enerji katacak canlı renklerden ahşap desenlere kadar birçok seçeneğe sahip.

Bir spor sahası zemini seçerken dikkat edilmesi gereken 10 koşul Tarkett’de bulunuyor: EN 14904 Avrupa standardı, 5 farklı kalınlık, alt zemin önerileri, 2 mt. rulo eni ile yüzde 30 daha az kaynak alanı, TopCLEAN XP yüzey koruması ile uzun dayanım, 32 yeni dinamik renk, 10 yıl garanti, yüzde100 geri dönüştürülebilir içeriğiyle çevreci, düşük VOC değeri.

Tarkett Saha Tasarımcısı ile geniş PVC spor zemin çözümlerinden oluşan Omnisports serisi; basketbol, hentbol ve voleybol sahalarının zeminine uygulanabilir. Böylece istenilen renk kombinasyonu sahanın tüm zemininde görülebilir.