Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Termostatik radyatör vanaları

Isıtma-Soğutma sektöründe 59 yıldır hizmet veren DemirDöküm, Bozüyük Tesisleri’nde ürettiği Panel Radyatörlerin daha kullanışlı ve ekonomik kullanılması amacıyla DemirDöküm Termostatik radyatör vanalarını tüketicilerin hizmetine sunuyor.

DemirDöküm’ün yeni Termostatik vanaları, üst ve alt sıcaklık limitleme özelliği ile 8-28 Cº arasında istenilen konfor sıcaklığına göre iki farklı dereceye sabitlenebiliyor. Prinç-Nikel kaplamalı gövde malzemesi ve sıvı sensörlü yapısı ile uzun ömürlü olan termostatik vanalar, 10 bar işletme basıncına dayanıklı.

TS EN 215 uygunluk belgeli, “Π” işaretine sahip termostatik radyatör vanaları düz ve köşe olmak üzere farklı kullanım şekillerine göre tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Sadece DemirDöküm termostatik radyatör vanaları kullanılarak %15-20 arasında yakıt tasarrufu sağlanabilir.