Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yağmur indirme sistemleri

RHEINZINK tasarımı Titanyumlu Çinko – Yağmur İndirme Sistemleri, estetik iniş bağlantı elemanları, oluklar ve standart ölçülerdeki sayısız bileşim aksesuarından oluşuyor. Birçok form alternatifi sunmakla birlikte münferit uygulamalara da olanak sağlayan sisteme ait tüm parça ve aksesuarlar yüksek kalitedeki RHEINZINK-Titanyumlu Çinko malzemesinden üretiliyor. RHEINZINK, birbiriyle mükemmel derecede uyum gösteren 500 parçanın üzerinde elemanı ile hatasız ve pratik bir yağmur indirme sistemini garanti ediyor.

Yanmaz, paslanmaz ve ısıya dayanıklı olan RHEINZINK ürünlerinin üzerinde herhangi bir ilave kaplama bulunmuyor. Atmosferik koşullardan etkilenerek doğal yollarla değişime uğrayan yüzeyde oluşan patina tabakası, sadece ürünü korozyona karşı korumakla kalmayıp aynı zamanda kendini nesiller boyu temizleyen bir yüzey meydana getiriyor. Malzemenin kendi kendini iyileştirme özelliği, malzeme üzerinde oluşabilecek her türlü çiziğin kısa sürede kaybolmasını sağlıyor.
Böylelikle RHEINZINK – Yağmur İndirme Sistemleri, işlevini bakım gerektirmeden yıllarca sürdürüyor. RHEINZINK, yağmur indirme sistemlerinde ‘bright rolled’, ‘blue-grey’ ve ‘graphite-grey’ olmak üzere üç farklı yüzey alternatifi sunuyor.

Estetik değerleri, tasarımlarda sunduğu çeşitlilik, mükemmel uyum ve bakım gerektirmeyen uzun kullanım ömrü ile RHEINZINK – Yağmur İndirme Sistemleri’nin kullanıldığı tüm uygulamalar kullanıcıların beklentilerini yerine getiriyor.