Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

HMF Asansör Genel Müdürü Hakan Ek

[kutusag=4000]2013 yılı içerisinde müşteri portföyümüzü çeşitlendirdik. Yüksek katlı modern yapılarda Türkiye içerisinde çok sayıda prestijli referanslarımız oldu. 2013 yılında geçen 2012 yılına göre kontrat bazında 3 kat bir büyüme sağladık.

Müşteri portföyümüzü çeşitlendirerek bin asansörün üzerinde asansör ve yürüyen merdiven satışı gerçekleştirdik. Kısa sürede Türkiye’nin A+ müteahhitleriyle çalışan bir firma haline geldik.

HMF ASANSÖR OLARAK YÜZDE 50 BÜYÜME HEDEFLİYORUZ
2014 yılında 2013’e göre yüzde 50 büyüme hedefliyoruz ve özellikle önümüzdeki yıl için Ankara’da yer alacak projeleri takip ediyoruz. 2014 yılında öncelikli hedefimiz; butik ve toplu yapılarda asansör satışlarımızı artırmanın yanı sıra high rise dışında devlet yatırımlarının ağırlıklı olduğu hastaneler, metrolar ve havalimanlarında yer almak… Kısa zaman içerisinde Türkiye pazarı ve çevre ülkelerde daha da büyümeyi hedefliyoruz. Yine 2014 yılı içerisinde doubledeck asansörler, metro platform kapıları (PSD) gibi yeni ürünlerimizi sunmayı planlıyoruz.