Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Isıjet endüstriyel ısıtma pazarında iddialı bir marka

ISIJET ürünleri taşınabilir ve sabit sistemler olarak ikiye ayrılıyor. Taşınabilir ısıtıcılar konusunda elektrikli ve motorin yakıtlı modellerin üretimini gerçekleştiren firma, her türlü mekanda rahatlıkla kullanılabilen ekonomik ısıtıcıları müşterilerinin beğenisine sunuyor. Elektrikli ISIJET ısıtıcılarında monofaze ve trifaze ürün alternatifleri ağır şartlarda uzun süre problemsiz kullanılabilme amacıyla tasarlanıp üretime geçirilmiş. Motorin yakıtlı ISIJET modelleri, kullanım amacına göre bacasız ve bacalı olarak tasarlanmış. Özellikle inşaatlardaki çalışmalarda ve beton imalatlarında çok başarılı sonuçlar veren motorin yakıtlı ISIJET ısıtıcıları, birçok firmanın kış aylarındaki vazgeçilmez ekipmanlarından birisi haline gelmiş durumda.
Tüm Türkiye’ye kısa zamanda ürün sevkiyatı ve devamlı olarak yedek parça desteği gibi avantajları müşterilerine sunan ISIJET firması, koşulsuz müşteri memnuniyeti parolası ile yola çıkmış. ISIJET endüstriyel ısıtıcıları kullanılan malzeme kalitesi ve işçilik detayları ile özel tasarımı sayesinde, sektörün lideri olmayı hedefliyor.