Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Lüksün modern yorumu

İhtişamlı ve lüks bir estetiğe sahip bu yeni seri, modern bir stille harmanlanırken, tarihi ve uzak coğrafyaları seyahate davet ediyor. Kültürel ve tarihi etkiler tasarımlara özenle ve bağımsız bir şekilde yansıtılıyor. Seri otantik gücünü karakteristik materyal, tasarım ve yüzey kombinasyonlarından alıyor.

Opulent Chic Serisi’nde sıcak renkler tercih edildi. Kremden kahveye opak renk tonları ve lüks vurgular içeren altın rengi seride ön plana çıkıyor. Duvar için saten mat yüzeye sahip seramik fon karolar 30×90 cm ölçülerinde; krem, cappuccino ve kahve renklerinde… Yine 30×90 cm formatındaki sofistike dekorlar ise krem-gold ve kahve-gold renk seçenekleriyle sunuluyor. Bu dekorlar duvar tasarımına sıra dışı yorum katmak veya yaşam alanlarında lüks dokunuşlarla geniş yüzeyler oluşturmak için kullanılabilir. Krem-gold ve kahve-gold renk seçeneklerine sahip 10×90 ve 10×30 cm bordürler ve 15×60 cm süpürgelikler karolarla mükemmel bir uyum sağlıyor ve tasarım seçeneklerini artırıyor. Kahve ve gold renklerini kombinleyen ve el işçiliği ile yapılmış 30×30 cm porselen mozaik ise, duvar ve zeminler için özel olarak tasarlanmış bir dekoratif unsur olarak ön plana çıkıyor. Seri 30×60 cm ve 30×30 cm koyu kahve yarı parlak porselen yer karoları ile tamamlanıyor.