Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ni-Me Çatı Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Selçuk Aktepe

[kutusag=3991]2013 yılı firmamız açısından verimli bir yıl olarak geçti. Firmamızın satış ve pazarlamasını yaptığı bir çok ürün de hem miktar hem de ciro olarak sürekli yükselen bir ivme çizdi. Firmamızın sektörde 15. yılı olan 2013’te kurum içi organizasyonumuz müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitemizi daha da artıracak çalışmalar yaptı.

Zeytinburnu ve Çorlu’da faaliyet gösteren şubelerimize ek olarak yine tüm ürün ve malzemelerimizin satışını yapacağımız İkitelli şubemizi de bu yıl itibari ile hizmete açmış bulunmaktayız. 4.000 m² açık ve kapalı alana sahip olan yeni şubemizin, firmamız ve sektörümüz açısından önemli bir yatırım olacağı fikrindeyim.

Çatı ve yalıtım sektörü açısından da 2013 yılının verimli olduğu kanısındayım. Sektörümüzde birçok yeni yatırım veya kapasite artırımına giden üreticiler olmakla birlikte, ısı yalıtımının ardından su yalıtımının da yapılarda zorunlu hale getirilmesinin etkisiyle yalıtımın önemli aşamalar kaydedeceğini düşünüyorum.

Türkiye ekonomisinin istikrarlı bir grafik çizmesi ile beraber başta inşaat sektörü, çatı ve yalıtım sektörünün de 2014 yılı sonrasında büyümeye devam edeceğini çok rahatlıkla söyleyebilirim. Tabi burada en önemli beklentim; ürünlerin standartlara uygun olacak şekilde üretilmesi ve denetimlerin artırılması yönünde. Öte yandan ürünlerin uygulaması noktasında da sektördeki kalitenin artırılarak emeğe verilen değerin bir an önce Avrupa standartlarına  ulaşabilmesini ümit ediyorum.

Firma olarak 2014 yılında da faaliyetlerimize ara vermeden devam edeceğiz. Başta müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitemizi artıracak çalışmalar yaparak yatırımlarımızla büyüme yolculuğuna devam edeceğiz.