Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Tekirdağ’a Evviva: Evviva Real City

Evviva projelerine bir yenisini daha ekleyen Bulut İnşaat, Tekirdağ’da yeni Evviva Real City projesine başladı. Üst düzey sağlık hizmetleriyle dikkat çeken Evviva Real City’de yer alacak olan sağlık kabininin en az üç hemşire, doğum uzmanı, ebe ile hizmet vermesi hedefleniyor. Engelli konut sahiplerinin de düşünüldüğü bu projede, yaşlılar ve engelliler için özel yollar yapılması planlanıyor. Engelli ve çocuk arabaları için bina içine asansörlerle ulaşımın sağlanmasıyla, rahat giriş yapılması hedefleniyor. Günlük hayat ihtiyaçlarının dikkate alındığı projede, oyun evi ve kreşler, 40 adet dükkan ve rekreatif alanlar öne çıkıyor. Konforlu bir yaşam vadeden proje Tekirdağ’a değer katacak.

ÖZELLİKLER
• Konut sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını 40 dükkan
• Oyun evi ve kreş hizmetleri 
• Sitenin üç ayrı bölgesinde fitness ve spor salonları, kapalı yüzme havuzları, sauna ve şok havuzları
• Bisikletler için park alanları, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun parkı, araç ve yaya yolları, açık-kapalı otoparklar

Fiyatları 91.125 ile 177.188 arasında değişen daireler 3+1, 2+1 ve 1+1 olmak üzere üç ayrı tip olarak satışa sunuluyor. 150 bin m² üzerinde, 100 adet binadan oluşan Evviva Real City projesinde 2000 adet daire bulunuyor.